HR GENERALIST - FIREMNÍ AUTO (48 - 56.000 Kč)

48000 - 56000 Kč

mzdové ohodnocení

Cheb

Hledáte novou výzvu v oblasti HR? Chcete pracovat pro společnost, která má zákazníky po celém světě? Jste komunikačně zdatní a baví vás pracovat s lidmi? Tak neváhejte a pošlete mi svůj životopis! Významná česká výrobní společnost hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: HR GENERALIST - FIREMNÍ AUTO (48 - 56.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Administrativní a organizační podpora vedení společnosti
  • Evidence a správa přijatých faktur zaměstnancům apod.
  • Vzdělávání zaměstnanců: zajištění kurzů a potřebných školení pro zaměstnance
  • Příprava podkladů ke mzdám a spolupráce s externí mzdovou účetní

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oboru personalistika
  • Pečlivost, samostatnost
  • Nadšení do práce a ochotu učit se novým věcem
  • Znalost práce s MS Office

Co nabízíme?

  • Rozmanitou práci v zavedené strojírenské společnosti
  • Firemní auto
  • Příspěvek na penzijní přpojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu

  • Místo výkonu práce: Františkovy Lázně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.