TECHNIK MĚŘENÍ A VALIDACE JUNIOR 60-70.000KČ

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Hledáme do teamu šikovné elektro absolventy případně schopné juniory s chutí pracovat v rámci mezinárodních projektů. Máš znalost v oblasti korozních či vibračních testů, popřípadě jsi měl možnost pracovat jako zkušební či revizní technik? Měl bys zájem profesně růst pod střechou mezinárodní, stabilní firmy? Pak nám zašli svoje CV a my se s Tebou rádi potkáme!

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Revizní zkoušky a testy produktů
  • Měření a schvalování produktů dle specifikací
  • Vibrační a tepelné zkoušky
  • Vedení reportů jak v češtině tak angličtině

Co požadujeme?

  • Elektro vzdělání SŠ nebo VŠ
  • Platná vyhláška 50 § 6
  • Praxe v oblasti zkušebního či revizního technika výhodou - i při studiu
  • Komunikativní angličtinu
  • Aktivní řidič ŘP B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Výhodné tarify pro Tebe i rodinu
  • Vzdělávání a jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijko
  • Flexipass - příspěvek na volnočasové aktivity
  • Profesní a finanční růst

  • Místo práce: Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.