CNC OBRÁBĚČ KOVŮ 44.000KČ

36000 - 44000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Do našeho kolektivu hledáme kolegu s praxí v CNC obrábění. Máš zkušenost v třískovou obrobou, pracoval jsi alespoň rok na CNC soustruhu a chceš se profesně posunout dál? Pak nám zašli svůj životopis a my se Ti rádi ozveme s více info!

Pracovní náplň

  • Obrábění dle technické dokumentace
  • Úprava programů na CNC strojích
  • Kontrola a měření obrobku
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání - strojírenské nebo obráběč kovů
  • Praxi v CNC obrábění min 1 rok
  • Práce s technickou dokumentací a měřidly
  • Práce na směny

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Volné víkendy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Docházkové benefity a další
  • Mimořádné odměny a benefity
  • Firemní akce

  • Místo práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.