KONSTRUKTÉR - FLEXIBILNÍ PRAC. DOBA (35-55.000 Kč)

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máš vzdělání ve strojírenském oboru a praxi na pozici konstruktéra? Pracoval/a si v 3D konstrukčním programu? Chceš mít flexibilní pracovní dobu a možnost občas pracovat z domu? Super! Pošli mi CV a přihlas se do výběrového řízení na pozici: KONSTRUKTÉR - FLEXIBILNÍ PRAC. DOBA (35-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Zodpovězení dotazů během montáže
  • Práce v 3D programu
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost programů: MS Office, CAD 3D (SolidWorks výhodou)
  • Znalost vlastností nerezových materiálů
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň (němčina výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ŽP / PP
  • Jazykové kurzy
  • Zvýhodněné volání

  • Lokalitu: okres Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.