STAVBYVEDOUCÍ PRO JIHOMORAVSKÝ KRAJ (50-65.000 KČ)

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s vedením pozemních staveb? Chcete se podílet na projektech v Brně a okolí? Jste komunikativní osoba s nadšením pro práci? Umíte vést lidi a jste flexibilní? Pak mi zašlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ PRO JIHOMORAVSKÝ KRAJ (50-65.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Kompletní zajištění chodu stavby
  • Komunikace se subdodavateli a jejich kontrola
  • Spolupráce s dozorem
  • Zajištění dodržení dílčích termínů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ Stavebního směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenost s vedením lidí
  • ŘP sk. B
  • Flexibilitu a chuť se dále vzdělávat

Co nabízíme?

  • Zajímavé projekty
  • Služební automobil i k osobním účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní telefon a notebook
  • Možnost získání autorizace
  • Příjemné pracovní prostředí

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.