SKLADNÍK VE VÝROBĚ (25-30.000 Kč)

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Hledáte práci s nástupem IHNED? Je pro Vás hračka práce s počítačem? Nevadí Vám třísměnný provoz? Lehká administrativa je něco, s čím si hravě poradíte? Co takhle práce skladníka? Zašlete nám životopis a my se Vám rádi ozveme.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Evidence skladových zásob + příslušná administrativa
  • Převzetí, vybalení, uskladnění, příprava a zajišťování materiálu na výrobu
  • Přeprava palet z výroby na sklad

Co požadujeme?

  • Práce s PC (práce s tabulkami), scannerem, čtečkou a obdobnými
  • Zkušenost s manipulační technikou
  • Výhodou: zkušenost s VZV
  • Ochotu pracovat na třísměnný provoz
  • Samostatnost, organizační schopnost (umět si rozvrhnout a naplánovat svojí práci)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné
  • Prémie, bonusy, osobní ohodnocení
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Příplatky za práci noci (více než zákonné minimum)
  • Zkušenost v mezinárodní firmě v okolí přírody
  • Místo výkonu: Jičín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Nikol Rosendorfová
HR Consultant

+420778407765
prace@acjobs.cz