KOLEGA DO VÝROBY (32.000 KČ) | NEPOTŘEBUJEŠ PRAXI

32000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Jindřichův Hradec

Hledáte práci, ale všude chtějí praxi? Chcete mít volné víkendy? Pokud Vám nevadí práce ve třísměnném provozu zašlete nám Váš životopis! Hledáme šikovné kolegy, které zaučíme!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Volné víkendy

Pracovní náplň

  • Příprava surovin a jejich přesun z místa A na místo B
  • Lehká údržba strojů

Co požadujeme?

  • Minimálně výuční list
  • Zodpovědný přístup
  • Ochotu pracovat ve 3S provozu (víkendy jsou volné)

Co nabízíme?

  • Stabilní práci s možností růstu
  • 13. mzdu
  • Navýšení mzdy po zkušební době
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovanou stravu v závodní jídelně
  • Spoustu dalšího!
  • Místo výkonu práce: Borovany

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.