ZÁMEČNÍK (35-42.000 Kč)

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zámečník, který má zkušenosti se svářením? Ani šroubovák Vám není cizí. Jako zámečník v elektrárně to zvládnete levou zadní. Není na co čekat, šup sem s životopisem.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Svařování kovů
  • Technické zabezpečení provozu elektrárny
  • Výpomoc při výměně dílů
  • Výpomoc při stavebním/montážním servisu

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Svářečský průkaz
  • Ochota cestovat k zákazníkovi
  • Výhodou - vzdělání v technickém oboru
  • Výhodou - průkaz svařování obalovou elektrodou

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Firemní vůz
  • Příspěvek na Multisportku
  • Příspěvek na stravování, penzijko
  • Příspěvek na odborné a jazykové kurzy
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.