SEŘIZOVAČ CNC I S UBYTOVÁNÍM! (32 - 50.000 Kč)

32000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Chrudim

Nevadí ti práce na směny, rozumíš technické dokumentaci a umíš pracovat s CNC stroji? Hledáš práci na pozici SEŘIZOVAČ CNC? Pokud jsi na otázky odpověděl ano, zašli mi svůj životopis! Výrobní společnost hledá kandidáty na pozici: SEŘIZOVAČ CNC I S UBYTOVÁNÍM! (32 - 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • nastavování CNC zařízení
  • Práce ve směnném provozu
  • Spolupráce s dalšími kolegy

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání
  • Zkušenost s obsluhou strojů
  • Preciznost a smysl pro detail
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Manuální zručnost a ochotu učit se

Co nabízíme?

  • Pro vzdálené uchazeče zajistíme bydlení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů zaslouženého volna

  • Místo výkonu práce: Ronov nad Doubravou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.