ZKUŠENÁ ÚČETNÍ (35-42.000 KČ)

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Máte zkušenosti se zpracováním účetnictví a umíte s programem Helios? Orientujete se v daňovém systému? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Tak mi obratem zašlete životopis a pracujte na pozici: ZKUŠENÁ ÚČETNÍ (35-42.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Evidence a kontrola přijatých a vydaných faktur
  • Příprava měsíčních a ročních závěrek
  • Audity a reporty
  • Finanční analýzy, rozpočty a plány
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Práce v informačním systému

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zkušenosti s programem Helios výhodou
  • Anglický jazyk pro písemnou komunikaci
  • Znalost účetnictví a orientace v daňovém systému
  • Znalost práce na PC
  • Komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Závodní stravování
  • Bonusy a prémie
  • Příjemné přátelské prostředí
  • Nástup IHNED

  • Lokalitu: Pelhřimovsko