HLAVNÍ ÚČETNÍ (90-130.000 Kč)

90000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte odborné znalosti v oblasti účetnictví a konsolidace? Domluvíte se bez problému anglicky? Pokud jste si odpověděli 2x ano, zašlete nám svůj životopis! Nadnárodní společnost přijme do svého týmu finančního účetnictví kolegy na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (90-130.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zástup manažera finančního oddělení
  • Zaznamenávání měsíčních a ročních procesů
  • Zodpovědnost za účtování bankovních transakcí
  • Příprava konsolidované účetní uzávěrky dle DE GAAP
  • Zodpovědnost za úkony v oblasti účetnictví hlavní knihy

Co požadujeme?

  • VŠ obor účetnictví/ekonomika
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost německé a české GAAP
  • Zkušenosti s prostředím ERP a MS Excel
  • Anglický jazyk - na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • Náborový příspěvěk
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijko
  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Lokalita: Holýšov