TECHNOLOG (PLECHY)

mzdové ohodnocení

Cheb

Jste absolventem technického oboru? Zvládáte počítačové aplikace a dokážete se orientovat v technických dokumentech? Máte nějaké zkušenosti z podobné pozice? Pokud ano, kontaktujte nás a zašlete nám své CV! Pro našeho klienta obsazujeme pozici TECHNOLOG (PLECHY)

Pracovní náplň

  • Tvorbu technologických postupů v souladu s firemními standardy v podnikovém informačním systému
  • Samostatné provádění nákladových výpočtů
  • Dodržování technologických postupů
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Praxi s vytvářením výrobních postupů, zejména v oblasti zpracování plechů
  • Středoškolské vzdělání ve strojírenství
  • Zkušenosti s kalkulacemi jsou vítány
  • Pečlivost

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Benefity zahrnující příspěvky na dopravu, stravování a penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní dobu s možností příležitostné práce na dálku
  • Dodatečnou dovolenou až jeden týden
  • Příležitosti pro další rozvoj a kariérní postup
  • Dlouhodobé uplatnění ve stabilní firmě
  • Místo výkonu práce: Aš

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Barbora Holínková
Team Leader

+420778705556
electro@acjobs.cz

Divize Electro & Energo