IT MANAGER (80-100.000 Kč)

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Mít pod palcem celý vývoj je pro Vás hnací motor? Celkový výsledek Vaší práce nebude jenom motor samotný, ale na konci uvidíte obrovský zázrak v podobě hotového stoje. Letecký průmysl nabízí nespočet šancí, jak se podílet na budoucnosti a inovacích. Zašlete Vaše CV a přijďte se k nám podívat. Hledáme: IT MANAGER (80-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za zajištění hladkého chodu mezi procesy a vývojem
  • Vytváření strategických plánů a tvorba budgetů
  • Monitoring procesů a kvality
  • Reporting vedení společnosti
  • Vedení a rozvoj týmu

Co požadujeme?

  • Min. 5 let zkušenosti jako IT manažer
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Vynikající znalosti jak z oblasti SW tak i HW
  • Velký cit pro detail, dotáhnout změny do konce, výborné komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Kvartální i roční bonusy
  • Jazykové vzdělávání
  • Dovolenou navíc
  • Flexibilní pracovní dobu a kompenzované přesčasy;
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování

    Lokalitu: Ústí nad Labem

Kdo vám pomůže?

Nikola Benešová
Senior HR Consultant

+420775787077
usti@acjobs.cz