PLÁNOVAČ VÝROBY (OD 45.000 KČ)

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáme nadšeného a orientovaného jedince na pozici plánovače výroby do menšího výrobního týmu! Pokud máte strojní vzdělání a vášeň pro optimalizaci výrobních procesů, pak je tato příležitost právě pro Vás! Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY (OD 45.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Plánování výroby + kontrola
  • Koordinace výroby
  • Tvorba normohodin
  • Cenotvorba a kalkulace
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického vzdělání
  • Zkušenost na pozici
  • Komunikativní AJ
  • Být srdcem strojař a mít zájem o technologie!

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v menší společnosti
  • Prémie + bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Firemní akce
  • Stravenkový paušál

  • Místo výkonu: Olomouc