OBSLUHA PŘÍPRAVY TUKOVÝCH SMĚSÍ (OD 22.000 KČ)

22000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Pečlivost, samostatnost a manuální zručnost patří mezi vaše silné stránky? Máte rádi práci, kde vidíte výsledky svého úsilí? Práce ve třísměnném provozu vám nevadí? V tom případě jste to Vy, koho hledáme! Zašlete nám Váš životopis! Prosperující společnost hledá posilu na pozici: OBSLUHA PŘÍPRAVY TUKOVÝCH SMĚSÍ (OD 22.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Příprava a míchání tukových směsí dle stanovených receptur
  • Kontrola kvality surovin a hotových výrobků
  • Dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání
  • Samostatnost, pečlivost, důslednost
  • Ochota práce ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Sleva na firemní produkty
  • Osobní ohodnocení

  • Lokalitu: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.