HR SPECIALIST (30-47.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 54000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Práce s lidmi vás baví, domluvíte se v pohodě anglicky a administrativní procesy máte v malíčku? Pak nám zašlete svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá nové zaměstnance na pozici: HR SPECIALIST (30-47.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení personální agendy pro výrobní závod
  • Komunikace s novými i stávajícími zaměstnanci
  • Zodpovědnost za nábor a nástup nových zaměstnanců
  • Ukončování pracovních poměrů a výstupy zaměstnanců

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost zákoníku práce
  • ŘP skup. B - aktivní řidič
  • AJ na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na dopravu
  • Docházkové bonusy
  • Multisportka

  • Lokalita: Rokycany