STAŇTE SE NAŠÍM TECHNICKÝM EXPERTEM! (35-40.000 Kč)

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste technicky zdatní a umíte číst v technické dokumentaci? Baví vás práce s jemnou mechanikou a chcete se dále rozvíjet? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta obsazujeme pozici: TECHNICKÝ EXPERT (35-40.000 Kč)

Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

    • Montáž a testování mechanických sestav dle
    technické dokumentace
    • Týmová spolupráce s kolegy
    • Vedení technické dokumentace
    • Možnost vycestování do zahraničí

Co požadujeme?

    • Technické vzdělání (ideálně v oboru strojírenství)
    • Výbornou orientaci v technické dokumentaci
    • Zkušenosti s jemnou mechanikou výhodou
    • Základní znalost angličtiny
    • Chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

    • Flexibilní pracovní dobu
    • Nadstandardní dovolenou
    • Příspěvky na sportovní aktivity
    • Firemní posilovnu a relaxační zónu
    • Možnost dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.