ICT SPECIALISTA PRO DISPEČERSKÁ ŘEŠENÍ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti oživením, provozem a údržbou komunikačních systémů? Podílel/a jste se na instalaci a konfiguraci komunikačních zařízení? Zajímají Vás komunikační systémy se zaměřením na dispečerská řešení? Chcete pracovat na zajímavých projektech spolu s vývojáři, techniky a projektovými manažery? Pak mi pošlete své CV a staňte se posilou IT oddělení na pozici: ICT SPECIALISTA PRO DISPEČERSKÁ ŘEŠENÍ

Pracovní náplň

  • Oživení, provoz a údržba komunikačních systémů
  • Instalace a konfigurace nových zařízení
  • Spolupráce s architekty a manažery
  • Technická podpora obchodního a servisního oddělení
  • Řešení technických problémů u zákazníků
  • Možnost služebních cest

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IT nebo elektrotechnice
  • Komunikativní znalost češtiny a angličtiny
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost datových sítí a VoIP technologií
  • Schopnost týmové spolupráce a komunikace se zákazníkem

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Školení a profesní vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu v rámci holdingu
  • Možnost pracovat občasně z domova
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Kanceláře na Praze 10

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kdo vám pomůže?

Kamila Trefilová
Team Leader

+420775787076
jobs@acjobs.cz

Divize Engineering