IT SPECIALISTA (60-80.000 Kč)

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s návrhem strategií a řešením optimalizace IT služeb a infrastruktury? Orientujete se v prostředí Microsoft i Linux a umíte pracovat s SQL databázemi? Máte znalost síťové infrastruktury a virtualizačních řešení? Domluvíte se anglicky? Pak mi pošlete své CV a staňte se posilou IT oddělení na pozici: IT SPECIALISTA (60-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh strategií a optimalizace IT služeb a infrastruktury
  • Správa a zajištění IT služeb
  • Návrh a realizace IT řešení
  • Poskytování komplexní podpory a péče o provoz IT infrastruktury, včetně monitoringu a analýzy, a řešení problémů v případě narušení

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru s IT/ICT zaměřením
  • Schopnost navrhovat strukturu a architekturu ICT řešení
  • Schopnost navrhovat a konfigurovat SW a HW servery a storage od různých dodavatelů
  • Znalost síťové infrastruktury a virtualizačních řešení
  • Znalost prostředí Microsoft, OS Linux a SQL databází
    Schopnost porozumět anglické technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Školení a profesní vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu v rámci holdingu
  • Možnost pracovat občasně z domova
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Kanceláře na Praze 10

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Kdo vám pomůže?

Kamila Trefilová
Team Leader

+420775787076
jobs@acjobs.cz

Divize Engineering