ŠÉF ELEKTROÚDRŽBY S AJ (55-65.000 Kč)

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte vzdělání a praxi v oboru elektro? Máte zkušenost s vedením týmu, rozdělováním práce? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět? Zavedená mezinárodní společnost hledá novou posilu na pozici: ŠÉF ELEKTROÚDRŽBY S AJ (55-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení oddělení elektroúdržby
  • Kontrola činnosti externích pracovníků
  • Příprava podkladů pro nákup elektromateriálu
  • Příprava a kontrola technické dokumentace
  • Optimalizace nákladovosti odd.
  • Zaškolování nového personálu
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ v oboru elektro
  • Praxe v oboru elektro
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Platná elektro vyhláška
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Odměny/bonusy
  • Práci ve stabilní firmě
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Jihlava
  • Nástup možný: IHNED