TECHNIK STROJŮ - PLASTOVÁ VÝROBA 95.000KČ

Neaktivní nabídka

55000 - 95000 Kč

Hledáme do teamu zkušené kolegy, kteří mají praxi s technologií Flexipack - plastových balení popřípadě již servisovali stroje v rámci průmyslového tisku. Pokud máte chuť a prostor cestovat v rámci Evropy, chcete se dále realizovat po střechou stabilní a dlouhodobě precizně působící firmy, neváhejte se ozvat. Zašlete svoje CV a my se s Vámi rádi setkáme!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Výjezdy k zákazníků - servis strojů - záruční a pozáruční
  • Uvedení stroje do provozu u zákazníka - instalace
  • Zaškolení uživatelů - technická podpora
  • Zpracování reportů
  • Komunikace s kolegy

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického - elektro směru
  • Praxe na pozici servisního technika
  • Znalost Flexpack, Narrow Mid Web - plastových paketáží nebo průmyslového tisku
  • Platná vyhláška 50 par. 6 - ideál
  • Anglický jazyk - komunikativně slovem i písmem
  • ŘP B
  • Časová flexibilita s ochotou cestovat po Evropě

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba s výjezdy z domova
  • Auto i k osobním účelům
  • Diety a kapesné
  • Zajímavé bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Moderní pracovní prostředí s možností profesního růstu

  • Místo sídla firmy : Brno + výjezdy po Evropě

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.