VEDOUCÍ PROCESNÍ INŽENÝR S AJ

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Pro našeho významného klienta hledáme do automotive kolegu na pozici VEDOUCÍ PROCESNÍ INŽENÝR S AJ. Pokud máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a praxi z obdobné pozice, tak hledáme právě Vás! V případě zájmu nám zašlete svůj životopis v anglickém jazyce a my se s Vámi rádi domluvíme na dalším postupu.

Pracovní náplň

  • Analýza nákladů a sledování rozpočtu
  • Standardizace procesů, operací a měření výkonnosti
  • Zavádění štíhlé výroby a kultury neustálého zlepšování
  • Zahájení optimalizačních workshopů
  • Využití lean nástrojů k řešení problémů, organizace pracoviště a údržbě

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost SAP
  • Pokročilá znalost Microsoft Excel
  • Vysoká úroveň komunikačních dovedností
  • Znalost výrobních procesů

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick Days – 2 dny / rok
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Monika Siwá
HR Consultant

+420734713290
ostrava@acjobs.cz