LÉKAŘ/KA V ODBORNÉM LÉČEBNÉM ÚSTAVU

Nejdůležitějším posláním odborného léčebného ústavu, Albertinum je zajišťování kvalitních zdravotních služeb včetně kontinuálního vzdělávání zaměstnanců, tak aby prostředí bylo bezpečné a příjemné nejen pro pacienty, ale také pro klienty a pracovníky. Staňte se i Vy součástí tohoto poslání. Aktuálně hledáme posilu na pozici: LÉKAŘ/KA V ODBORNÉM LÉČEBNÉ ÚSTAVU

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Poskytování péče na lůžkovém nebo ambulantním úseku
  • Poskytování péče v podobě rehabilitací (zotavování po úrazech, operacích a akutních onemocnění)
  • Práce s moderním přístrojovým vybavením
  • Komplexní diagnostika a léčba plicních nemocní a tuberkulózy

Co požadujeme?

  • Ukončené VŠ vzdělání lékařského směru
  • Odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb.
  • Interní základ nebo specializaci v oboru
  • Vhodné i pro absolventy s vášní pro tyto obory následné a dlouhodobé péče
  • Plný či částečný úvazek
  • Aktivní přístup k práci a pečlivost

Co nabízíme?

  • Nadstandardní platové podmínky
  • Náborový příspěvek (150-400 tisíc)
  • Bohatý benefitní program
  • Příspěvek na stravování
  • Aktivní podpora odborného vzdělávání
  • Zajištění odborných kurzů a stáží na vyšších pracovištích
  • Možnost zajištění ubytování
  • Moderní a příjemné prostředí

  • Lokalitu: Žamberk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Barbora Křížkovská
HR Consultant

+420775787069
ostrava@acjobs.cz