TECHNIK (35-45.000 Kč)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Nechybí Vám zručnost, technické smýšlení, spolehlivost a nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Pojďte pracovat k nám! Pošlete mi Váš životopis! Pro významného klienta na Nymbursku hledáme vhodné posily do oddělení údržby na pozici: TECHNIK (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba a servis lakovací robotické techniky
  • Nastavování a realizace nápravných opatření
  • Práce s dokumentací

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru (elektro velkou výhodou)
  • Technický background
  • Ochotu pracovat na směny (12tky - formou krátký, dlouhý týden)
  • ŘP sk.B

Co nabízíme?

  • Zázemí perspektivní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Zvýhodněné stravování
  • Možnost výhodného mobilního tarifu
  • 13.a 14.plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek pro dárce krve
  • .... a spoustu dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: 10 km od Poděbrad