ASISTENT/KA CEO (50 – 80.000,- Kč)

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Mezinárodně působící renomovaná společnost v oblasti správy osobních investic hledá asistenta / asistentku vrcholového managementu. Otevírá se možnost být součástí význačných projektů a komunikovat s prominentními klienty. Pokud máte zkušenosti s organizační podporou nejvyššího firemního vedení, pracovali jste v dynamickém prostředí investičních či právnických společností a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovní, hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis s fotografií a rádi se s Vámi setkáme.

Pracovní náplň

  • Komplexní organizační a administrativní zajištění a podpora kanceláře CEO.
  • Komunikace s významnými klienty, osobní i obchodní komunikace, vyřizování korespondence.
  • Organizace schůzek s klienty, zahraničními obchodními partnery, organizace diáře CEO.
  • Příprava materiálů pro obchodní jednání, marketingové aktivity a dalších podkladů pro rozvoj podnikání.
  • Správa dat, práce v interním CRM.
  • Spolupráce s dalšími členy podpůrného týmu kanceláře a finančním oddělením.

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti z předchozí asistentské práce pro vrcholový management.
  • Zkušenost s prací v dynamickém prostředí oboru financí, práva či investic.
  • Perfektní znalost práce s MS Office, zkušenosti s využíváním CRM systémů a práce s daty klientů.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka.
  • Výborné organizační schopnosti, zodpovědný přístup a diskrétnost.
  • Vysokou časovou flexibilitu, ochotu pracovat nad rámec klasické pracovní doby.
  • Schopnost zvládat vysoké pracovní tempo a multitasking.
  • Reprezentativní vystupování.

Co nabízíme?

  • Nadstandartní finanční ohodnocení.
  • Práce pro prestižní společnost a VIP klientelu.
  • Možnost být součástí unikátních investičních projektů.
  • Vzdělávací programy.
  • 25 dní dovolené.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu blatna@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Ing. Eva Blatná
HR Consultant

+420778434003
blatna@acjobs.cz