COMPLIANCE ENGINEER (40-60.000 Kč)

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáme nadšence, který zajistí soulad našich produktů s předpisy a normami! Přidejte se k našemu týmu a pomozte nám udržet nejvyšší standardy kvality jako: COMPLIANCE ENGINEER (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Začlenění environmentálních aspektů do vývoje výrobku
  • Snížení dopadu na životní prostředí při výrobním procesu
  • Zajištění shody produktu při vývoji a designových změnách
  • Tvorba podpůrných dokumentů, procedur a zlepšení systémů
  • Komunikace s externími pracovišti - testovací laboratoře

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ Elektrotechnického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • NV 194/2022 Sb. - výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • 25+ dnů dovolené
  • Roční bonusy (13. a 14. mzda)
  • Program Benefit Plus
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Možnost kariérního růstu

  • Lokalita: Plzeň-město

Kdo vám pomůže?

Mgr. Alena Rolencová
HR Consultant

+420739236965
plzen@acjobs.cz