ZKUŠENÝ SVÁŘEČ (45 - 50.000 KČ)

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste svářeč s bohatou praxí? Hledáte práci v Plzni u stabilního zaměstnavatele? Pak prosím čtěte dál a pokud naznáte, že jste pro nás ideální kandidát/ka, zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost se zajímavý projekty a benefity přijme kolegu na pozici ZKUŠENÝ SVÁŘEČ (45 - 50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Svařování produktů dle výkresové dokumentace
  • Obsluha svařovacího polohovadla
  • Kontrola svařovaných kusů
  • Dodržování BOZP a komunikace s týmem

Co požadujeme?

  • Dokončené SOU technického směru
  • Platný svářečský průkaz – výhodou je svařovací metoda 135 (MAG), 141 (MIG) a 111 (MMA)
  • Pokud jste svařoval hliník nebo železo bude to pro Vás obrovská výhoda
  • Manuální zručnost a dobrou orientaci ve výkresech
  • Ochotu pracovat na směny - ranní/odpolední - víkendy volné

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Náborový bonusy
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na připojištění
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita. Plzeň