TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste technický typ? Baví vás projektový management? Domluvíte se anglicky? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Rostoucí obchodně-výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů v Excelu pro obchodníka na základě technických požadavků výběrového řízení
  • Návrh technických řešení podle požadavků klientů ve spolupráci s obchodníkem, technologem a PM oddělením
  • Komunikace s dodavateli třetích stran a dohled nad kvalitou dodávek, případně úpravy technických parametrů
  • Dohled nad technickým řešením produktů v portfoliu svěřených klíčových zákazníků
  • Příprava a organizace vzorování produktů u klienta v rámci výběrových řízení a vývoje portfolia
  • Konzultace technických řešení s týmem a pomoc při řešení nesrovnalostí ve specifikacích produktů
  • Organizace a příprava technických školení pro kolegy v zahraničních pobočkách a poskytování technických konzultací při realizacích projektů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ s maturitou, technické zaměření ideálně
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS balíčku (převážné využití MS Excel)
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na vzdělávací kurzy
  • Moderní pracovní prostředí

  • Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-Hostivař

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.