HLEDÁME MANIPULANTY / SKLADNÍKY (OD 30.000 KČ) | BEZ PRAXE

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Hledáte práci, která Vás nebude nudit? Jste ochoten dojíždět do práce sám a nebo máte kamarády, kteří hledají také práci a chtěli byste jezdit společně? V tom případě zašlete Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Výdej a přesun materiálu
  • Zásobování výrobní haly
  • Vizuální kontrola materiálu
  • Nakládání, vykládání materiálu
  • Obsluha VZV a lehká údržba kolem

Co požadujeme?

  • Praxe výhodou
  • Ochota pracovat na směny 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, abyste si užili zasloužený odpočinek a relaxovali
  • Sickdays, abyste měli klidnou mysl, když jste nemocní
  • Čisté pracovní prostředí, které vám umožní soustředit se na vaši práci
  • Vánoční prémie jako odměnu za vaši tvrdou práci
  • Příspěvky na dojíždění, abyste se snáze dostali do práce.
  • Stravenky, abyste měli dostatek energie na celý den

  • Místo výkonu práce: necelých 10 km od Jičína!

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.