SÍTOTISKAŘ - 1 SMĚNA (28-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

Chcete pracovat pro významnou českou výrobní společnost s rodinnou atmosférou? Jste zručný a máte zkušenosti se sítotiskařinou? Pokud ano hledáme právě Vás! Pokud ne, tak to nevadí, na vše Vás rádi zaučíme! Zašlete nám svůj životopis a staňte se novým členem týmu na pozici: SÍTOTISKAŘ - 1 SMĚNA (28-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tisk větších formátů
  • Příprava šablon a návrhů, materiálů a síta
  • Míchání a příprava barev
  • Čištění a péče o síto
  • Nastavení stroje pro sítotisk a kontrola výstupu
  • Práce v jednosměnném provozu (6:00 – 14:30)

Co požadujeme?

  • Praxe v oboru sítotisku výhodou
  • Manuální zručnost, dochvilnost a zodpovědnost
  • Jedná se o těžší dílce, tudíž je vhodná pro zdatné jedince

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s víceletou tradicí na trhu
  • Práci na 1 směnu
  • Motivující mzdu
  • Stravenkový paušál
  • Teambuildingové akce
  • Penzijko po zkušebce
  • Multisportka
  • Možnost nástupu: IHNED

  • Místo pracoviště: Moravany u Brna