ENERGETIK (60-130.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Benešov

Máte již nějaké zkušenosti z oblasti energetického poradenství? Hledáte novou pracovní výzvu a stabilní zaměstnání? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Pro zavedenou českou společnost hledáme posilu do týmu na pozici: ENERGETIK (60-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Poskytování odborného poradenství v oblasti energetiky
  • Navrhování koncepčních řešení pro komunitní energetiku, výpočty a návrhy zdrojů a akumulací, služby výkonové rovnováhy a analýza energetické bilance
  • Správa interních energetických zdrojů (DA, FVE, VE), včetně vedení dokumentace, evidence a objednávání servisu, oprav a revizí
  • Vypracování energetických studií a nabídek energetického managementu
  • Koordinace celého procesu od počátečního požadavku až po spuštění aplikace u zákazníka
  • Příprava smluv mezi dodavatelem a zákazníkem
  • Vypracování interních postupů v oblasti energetiky

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického směru
  • Praxi v energetice
  • Organizační schopnosti a proaktivitu
  • Výhodou: aktivní vyhláška elektro

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dovolenou a sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Školení a rozvoj
  • Společné akce

  • Termín nástupu: IHNED/dle domluvy
  • Lokalita: Benešov