FORMÍŘ / SEŘIZOVAČ - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (OD 36.000 KČ)

Neaktivní nabídka

36000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máš vzdělání v oblasti technické či strojárny a nevadila by ti práce na dvě, nebo tři směny? Potřebujeme šikovné ruce a technickou hlavu! Najdeš se v náplni práce? Vyhovuje ti, co nabízíme? Pak neváhej, zašli mi svůj životopis a pomůžu ti zařadit se do řad našich Formířů nebo Seřizovačů!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

    Hledáme Seřizovače nebo Formíře! Pracovní náplň se odvíjí od pracovního místa

  • Dohled na chod strojů, kvalitu nástrojů, seřizování strojů
  • Údržba zařízení, údržba forem
  • Zajištění menších oprav, výroby náhradních dílů a součástí nebo vykomunikuješ vše potřebné
  • Odstraníš vzniklých závad
  • Vedení evidence

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochota pracovat ve dvou / tří směnném provozu

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 36.000 Kč, dle praxe
  • Prémie/Odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní program
  • Sleva na firemní zboží
  • Dotovaná strava a stravenky
  • Místo výkonu práce: Vsetín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.