ZÁMEČNÍK - ENERGETIKA (30 - 40 000 Kč + AUTO)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte platný svářečský průkaz? Nebaví Vás pracovat jen na jednom místě a rádi byste se podívali i ven z dílny? Pak je tato pozice přesně pro Vás! Společnost, která vyrábí a dodává energii z obnovitelných zdrojů, hledá posilu na pozici: ZÁMEČNÍK - ENERGETIKA (30 - 40 000 Kč + AUTO)

Pracovní náplň

  • svařování, broušení kovů
  • montážní práce
  • pomoc se servisními opravami na elektrárnách (cesty v rámci ČR a SK)

Co požadujeme?

  • platný svářečský průkaz
  • ŘP sk. B
  • ideálně technické vzdělání oboru Zámečník
  • čtení výkresové dokumentace

Co nabízíme?

  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • diety
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na Multisport kartu
  • cafeterie

  • místo výkonu práce: Brno + cesty v rámci ČR a SK