REALIZAČNÍ TECHNIK MONTÁŽE (45-50.000 Kč)

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte SŠ vzdělání technického směru a orientujete se ve stavebních materiálech a procesech? Nevadí Vám při práci cestovat na stavby? Chcete pracovat pro významnou stavební společnost? Pak mi zašlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici: REALIZAČNÍ TECHNIK MONTÁŽE (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Prohlídka staveniště
  • Koordinace dopravy a jeřábníků
  • Dohled nad BOZP
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Cestování na stavby

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání - ideálně v technickém oboru
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Orientaci ve stavebních materiálech a procesech
  • Samostatnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební automobil
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonusy
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Jazykové kurzy

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha + cestování na stavby

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!