SKLADNÍK (28 - 35 000 Kč) + SUPER KOLEKTIV!

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Staňte se klíčovým článkem našeho týmu ve skladu! Máte zkušenosti s řízením VZV jste ochotní pracovat na 3 směny, nebo na 12hodinové směny? Pak hledáme právě vás! Zašlete nám svůj životopis a buďte součástí naší skladové rodiny.

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Budete zodpovědní za výdej materiálu, což je klíčová role pro naši výrobní haly.
  • Zásobovat výrobní halu nezbytným materiálem, abychom byli vždy připraveni na výzvy.
  • Pečlivě kontrolovat příjemky a výdejky, abychom udrželi vše pod kontrolou.
  • Provést vizuální kontrolu materiálu, protože kvalita má pro nás zásadní význam.
  • Nakládat a vykládat materiál, abychom udrželi plynulý chod skladu.
  • Budete provádět skladovou inventuru

Co požadujeme?

  • Praxe ze skladu
  • Praxe se řízením VZV
  • Ochota pracovat na směny 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin, nebo případně 12hodinové směny.

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • 13.,14.plat, protože si vážíme vaší tvrdě odveden= práce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek za nekouření
  • Výrobní bonus
  • Příspěvek za darování krve
  • Možnost výhodného mobilního operátora
  • 25 dní dovolené
  • Nástup možný IHNED

  • Místo výkonu práce: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.