PRODUKTOVÝ SPECIALISTA V OBLASTI CHEMIE (45 - 55.000 KČ)

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Jste znalý/á v oblasti chemie, ideálně anorganických produktů a hledáte novou pracovní výzvu? Je Vaší silnou stránkou komunikace? Chcete se stát součástí stabilní společnosti a spolupracovat na zajímavý projektech? Pak jste to VY, koho hledáme! Proto neváhejte a zašlete mne svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost, jednička v oblasti chemického průmyslu přijde do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA V OBLASTI CHEMIE (45 - 55.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vývoj a správa portfolia produktů v oblasti anorganické chemie
  • Technická podpora prodeje a poradenství zákazníkům
  • Sledování trendů na trhu a identifikace nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce s výzkumnými a vývojovými týmy na inovacích a zlepšování produktů
  • Účast na odborných seminářích, konferencích a veletrzích
  • Tvorba technických a marketingových materiálů

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie, ideálně se specializací na anorganickou chemii - není to však podmínkou
  • Alespoň 1 rok na obdobné pozici - pokud jste ambiciózní absolvent s dobrou angličtinou, určitě rádi uvidíme i Váš životopis!
  • Znalost trhu s anorganickými chemikáliemi a aplikací v průmyslu bude pro Vás velká výhoda
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Aktivní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • Nutnou podmínkou je výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme?

  • Konkurenční platové ohodnocení a bonusový systém
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Benefity jako stravenky, firemní akce a další
  • Lokalita: Ústí nad Labem

Kdo vám pomůže?

Pavla Zítková DiS.
HR Consultant

+420773737662
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics