SERVISNÍ TECHNIK - PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE (45 - 70.000 KČ)

45000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste člověk s elektrotechnickým vzděláním? Vlastníte vyhlášku č 194/2022 Sb., § 6? Setkal/a jste se v praxi s oživováním elektrických zařízení? A to hlavní, hledáte práci, která Vám poskytne profesionální proškolení včetně zajímavý benefitů! Tak jste na správném místě, proto neváhejte a zašlete nám co nejdříve svůj životopis! Úspěšná společnost se sídlem nedaleko Brna přijme kolegu/kolegyni na pozici SERVISNÍ TECHNIK - PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE (45 - 70.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zapojování do provozu elektrická zařízení
  • Servisní činnosti u zákazníků v rámci ČR a účasti na instalacích - týdenní výjezdy
  • Spolupráce s kolegy ze servisního týmu

Co požadujeme?

  • Dokončené vzdělání v oboru elektro
  • Znalosti PLC programování
  • Prokazatelné zkušenosti v oživování elektro zařízení
  • Orientaci v technické dokumentaci a elektro schématech
  • Vyhlášku č. 194/2022 Sb., paragraf 6
  • Ochodu vyjíždět na týdenní servisní výjezdy
  • Samostatnost, ale také schopnost pracovat v týmu
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v úspěšné společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Proškolení
  • Dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Brno - venkov + výjezdy k zákazníkům
  • Pozice je vhodná také pro kandidáty mimo Brno - venkov