VEDOUCÍ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ - KORPORÁT (120-150.000 Kč)

120000 - 150000 Kč

Pro našeho významného klienta, holdingovou společnost v Praze, hledáme zkušeného právního zástupce, který povede celé právní oddělení pro všechny společnosti ve skupině. Máte zkušenosti z dané pozice, přehled z různých oblastí práva a vedením týmu právníků? Pak jste náš člověk! Hledáme rozhodného a stresuodolného teamleadera, který se nezlekne ani složitějších právních případů a má zájem o pozici: VEDOUCÍ PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ - KORPORÁT (120-150.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení a řízení právního oddělení holdingu (cca 5-7 podřízených)
  • Poskytování právního poradenství vedení společnosti a jednotlivým společnostem
  • Zpracovávání a provádění výkladů právních rozborů a stanovisek
  • Zodpovědnost za přípravu a revizi smluv, právních dokumentů a podání
  • Zajištění souladu činnosti společnosti s platnými právními předpisy
  • Spolupráce s externími právními poradci a advokáty
  • Řešení právních sporů a soudních řízení (zastupování zaměstnavatele v řízení před soudy a jinými orgány)
  • Zajištění interního vzdělávání a školení v oblasti pracovního práva pro zaměstnance společnosti
  • Zajišťování právní due diligence v rámci akvizic

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru právo (Mgr. nebo JUDr.)
  • Minimálně 5 let praxe v oblasti právních věd
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením právníků a řízením právního týmu
  • Vynikající znalost českého práva v různých oborech
  • Orientace v právních systémech CODEXIS, ASPI apod.
  • Silné komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost pracovat pod tlakem a řešit složité právní otázky

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilního holdingu v rámci ČR
  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy
  • Automobil i pro soukromé účely
  • 5 dní dovolené navíc (dle odpracovaných let)
  • Stravné
  • Multisportka
  • Notebook a mobilní telefon
  • Možnost nástupu dle dohody

  • Místo pracoviště: Praha

Kdo vám pomůže?

Ing. Markéta Stehlíková
Manager of Sales & Logistics Division

+420775787073
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics