PROJEKTANT SILNIC - JUNIOR (35-48.000 KČ)

35000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Má dokončené vzdělání ve stavebním oboru a chcete začít kariéru v projektování dopravních staveb? Nebo již máte pracovní zkušenosti a chcete se v projektování dopravních staveb zdokonalit? Výborně! Úspěšná česká projekční kancelář přijme kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTANT SILNIC - JUNIOR (35-48.000 KČ)

Česká firma

Pracovní náplň

  • zpracování projektové dokumentace ve všech stupních
  • komunikace s investory
  • komunikace s příslušnými orgány a úřady
  • konzultace projektové dokumentace s vedoucím projektu
  • práce ve 2D/3D projekčních programech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru - dopravní stavby výhodou!
  • zkušenost s projektováním dopravních staveb - výhodou
  • znalost práce v AutoCAD
  • znalost dalších programů výhodou
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • proaktivní přístup a chuť se rozvíjet

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravování
  • pracovní vybavení (počítač, telefon)
  • podpora v získání autorizace ČKAIT
  • práce s moderními technologiemi
  • práci v mladém kolektivu
  • zajímavé zakázky

  • možnost zkráceného úvazku při studiu VŠ
  • lokalitu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.