STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG (OD 40.000 KČ)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Považujete se za strojaře a umíte tvořit technologické postupy? Hledáte zaměstnavatele, který do týmu uvítá i šikovného juniora? Pokud ano, může být tato nabídka pro Vás ta pravá! Mezinárodní strojírenská společnost se zaměřením na zakázkovou výrobu přijme kolegu/kolegyni na pozici STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG (OD 40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Komunikace s týmem technologie ohledně správnosti dokumentace
  • Vytváření návodek a kontrola normočasů
  • Spolupráce s kvalitou ohledně špatně vyrobených kusů

Co požadujeme?

  • Min. dokončené SŠ vzdělání technického směru
  • Pokud máte praxi na obdobné pozici, je to pro Vás výhoda, ne však podmínka
  • Schopnost tvořit technologické a pracovní postupy
  • Orientaci ve strojírenských výkresech
  • Aktivní osobnost
  • Alespoň mírně pokročilou úroveň anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Práci vhodnou i pro šikovného absolventa
  • Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravné a penzijko
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita - Praha - východ, směrem Jesenice