PRACOVNÍK KONTROLY KVALITY (AŽ 45.000 KČ)

43000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste člověk s technickým vzděláním nebo se jen orientujete ve výkresech? Pracoval jste s měřícími přístroji ve škole nebo v profesním životě? Pokud ano a zrovna v tuto chvíli hledáte práci, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost se zaměřením na zakázkovou výrobu příjme kolegu ať už s praxí nebo ne na pozici PRACOVNÍK KONTROLY KVALITY (AŽ 45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Kontrola vyrobených kusů - obrobky/svařence
  • Práce s měřidly a dokumentací
  • Evidence špatných kusů
  • Dodržování BOZP

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání
  • Dobrou orientaci ve strojírenských výkresech
  • Schopnost pracovat se standardními měřidly
  • Ochotu pracovat na 2 směny (ranní/odpolední, bez víkendů)

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • Bonusy
  • Dotované stravování
  • 25 dnů dovolené
  • Nástup ihned nebo po dohodě
  • Jedná se o práci vhodnou jen pro muže
  • Lokalita: Praha - Východ, směrem na Uhříněves