VEDOUCÍ MONTÁŽE - AUTOMATIZOVANÝCH LINEK (50 - 70.000 KČ)

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste zkušený praktik v oblasti vedení týmu pracovníků v zakázkové výrobě? Máte praxi s výrobou jednoúčelových strojů? Pak jste člověk, kterého hledáme Úspěšná výrobní společnost, která sídlí na Vysočině přijme schopného kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ MONTÁŽE - AUTOMATIZOVANÝCH LINEK (50 - 70.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení mistrů a menší tým montážních pracovníků
  • Řešení technických problémů - při montážích nebo následných servisech
  • Schvalování technologických postupů, nákupu nových strojů, klíčových dodavatelů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • Zajištění dodržování standardů kvality a bezpečnosti

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Velmi dobré technické myšlení
  • Prokazatelnou zkušenost v oblasti výroby automatizovaných linek i na jiné pozici
  • Schopnost vést a motivovat tým k dosahování vynikajících výsledků
  • Analytické a řešitelské myšlení
  • Komunikativnost

Co nabízíme?

  • Stabilní prostředí výrobní společnosti
  • Prémie a finanční růst
  • Dotované stravování
  • Dovolenou navíc
  • Dynamický kolektiv a prostředí
  • Další benefity: notebook, smartphone

  • Místo výkonu práce: Jihlava

Kdo vám pomůže?

Pavla Zítková DiS.
HR Consultant

+420773737662
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics