PLC PROGRAMÁTOR JUNIOR DO ODD. ÚDRŽBY (40 - 55.000 KČ)

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Je Vaše vzdělání zaměřeno na elektro výrobu? Vlastníte vyhlášku č 194/2022 Sb., § 6? Setkal/a jste se v praxi alespoň okrajově s PLC programováním? A to hlavní, hledáte práci pouze na jednu směnu, ve firmě, která Vám poskytne profesionální proškolení včetně zajímavý benefitů! Tak jste na správném místě, proto neváhejte a zašlete nám co nejdříve svůj životopis! Úspěšná mezinárodní společnost se sídlem v okrese Hodonín přijme kolegu/kolegyni na pozici PLC PROGRAMÁTOR JUNIOR DO ODD. ÚDRŽBY (40 - 55.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Elektroúdržba výrobních linek a realizace oprav
  • Řešení závad a úkolů na linkách
  • Správa PLC systémů
  • Komunikace s dodavateli a výrobci

Co požadujeme?

  • Dokončené vzdělání v oboru elektro
  • Alespoň základní znalosti PLC programování
  • Prokazatelné zkušenosti ve výrobě
  • Orientaci v technické dokumentaci a elektro schématech
  • Vyhlášku č. 194/2022 Sb., paragraf 6
  • Pokud se domluvíte aspoň trochu anglicky, bude to pro Vás velká výhoda
  • Samostatnost, ale také schopnost pracovat v týmu
  • Ochotu držet občasnou pohotovost

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Zaměstnání na jednu směnu
  • Proškolení
  • Dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Parkování v areálu společnosti
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Kyjovsko

Kdo vám pomůže?

Pavla Zítková DiS.
HR Consultant

+420773737662
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics