ZÁMEČNÍK VE VÝROBĚ (35-45.000 Kč)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Jste manuálně zruční a máte rádi výzvy? Staňte se součástí našeho týmu jako: ZÁMEČNÍK VE VÝROBĚ (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Optimalizace a údržba výrobních zařízení
  • Zodpovědnost za plynulý chod těchto zařízení
  • Provádění diagnostiky a analýza rozsahu oprav
  • Plánování a provádění preventivních údržeb

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • Zkušenost s hydraulikou a pneumatikou
  • Ochotu pracovat na směny
  • Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Možnost ubytování
  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • Garance růstu mzdy
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na dovolenou
  • Dotované stravování
  • Další benefity...

  • Lokalita: Plzeň +15min