VEDOUCÍ DIVIZE VNĚJŠÍ INFRASTRUKTURA (80. - 120.000 Kč)

80000 - 120000 Kč

Stabilní česká stavební firma hledá odborníka s ambicemi v oblasti řízení. Máte zkušenosti z dopravních staveb, inženýrských sítí, nebo třeba vodohospodářských staveb? Vyhledáváte výzvy a máte obchodního ducha? Zakládáte si na kvalitě a dodržování termínů? Pokud odpovídáte "ANO", pošlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Koordinace týmu, motivace podřízených a rozdělení práce
  • Aktivní akvizice nových zakázek
  • Zabezpečení celého průběhu projektu a řešení případných problémů
  • Průběžná kontrola staveb a účast na kontrolních dnech v terénu
  • Zodpovědnost za ekonomické výsledky oddělení, kvalitu a dodržení termínů
  • Vytváření dlouhodobých strategií za účelem udržení stability a růstu
  • Zajištění potřebného vybavení a technologií pro efektivní fungování střediska

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ ve stavebnictví
  • Praxi v oblasti kanalizace, plynovodů, vodovodních řádů, asfaltové a zpevněné plochy, nádrže apod.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Orientaci na výsledek
  • Proaktivní přístup k obchodování
  • Schopnost strategického myšlení s důrazem na dlouhodobé perspektivy
  • Výhodou je autorizace ve VHS, nebo pozemních stavbách

Co nabízíme?

  • Budete součástí managementu společnosti s aktívním podílem na směřování dalšího rozvoje oddělení
  • Nadstandardní manažerský balíček zaměstnaneckých výhod
  • Roční bonusy
  • Podíl ze zisku oddělení, který si můžete sami ovlivnit
  • Služební vůz
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvky na pojištění
  • Příležitost k profesnímu rozvoji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Petr Hykel Theones
Executive Recruitment Consultant

+420775787062
hykel@theones.cz