ZUBNÍ SESTRA/INSTRUMENTÁŘKA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Návštěva zubaře představuje pro většinu lidí velký stres. U nás na klinice se snažíme tento „nešvar“ prolomit. Chcete do toho jít s námi? Jste zdravotní sestřičkou/instrumentářkou, která si zakládá na empatickém a citlivém přístupu? Pak hledáme právě Vás! ZUBNÍ SESTRA/INSTRUMENTÁŘKA

Pracovní náplň

  • Být pravou rukou zkušeným stomatologům

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru Zubní instrumentář anebo SŠ/VŠ vzdělání v oboru Zdravotní/Všeobecná sestra
  • Praxi v oboru
  • Komunikativní znalost českého jazyka
  • Empatický, citlivý a zodpovědný přístup
  • Výhodou je znalost anglického nebo ruského jazyka

Co nabízíme?

  • Prostředí moderní kliniky
  • Spolupráci se zkušenými odborníky v oboru
  • Rozvoj v 11 směrech stomatologie
  • Práci v neustále rostoucí společnosti
  • Zavedenou klientelu

  • Místo výkonu práce: Praha