SPECIALISTA PRODEJE V OBLASTI DRAHÝCH KOVŮ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Je sůl skutečně nad zlato? Opravdu pomáhá bílé zlato v černých dnech? Je pravdou, že zlato ruce nemá, ale všechno dokáže? Na tato známá přísloví odpovědět nezvládneme, ale víme, že pokud máte zlaté ručičky, tak je určitě zaměstnáme! Máte chuť stát se specialistou prodeje klenotnických polotovarů, dentálních materiálů a výkupu drahých kovů? Pak se nemůžeme dočkat Vašeho životopisu! SPECIALISTA PRODEJE V OBLASTI DRAHÝCH KOVŮ

Pracovní náplň

  • Prodej materiálů a jejich výměna
  • Výkup surovin s obsahem drahých kovů
  • Administrativa – vystavování prodejních dokladů, evidence materiálů
  • Inventury materiálů a zboží na prodejně
  • Spolupráce na úklidu prodejny

Co požadujeme?

  • Ideálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Zkušenost z pozice „Prodavač/ka“
  • Obchodního ducha, zodpovědný přístup, komunikativní osobnost
  • Velkou výhodou kurz Škrtání na kameni

Co nabízíme?

  • Týden volna navíc
  • 13. plat
  • Čtvrtletní bonusy
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na vzdělávání, sport, penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Brno