STAVEBNÍ ROZPOČTÁŘ (40-50.000 Kč)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

HLEDÁ SE STAVEBNÍ ROZPOČTÁŘ! Už jsi někdy rozpočet tvořil? Kalkulačka je tvůj kámoš a Excel velký pomocník? Neváhejte a zašli nám TVŮJ životopis! Oranžovou vestu už ti chystáme!

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Tvorba rozpočtů
  • Plánování stavebních prací
  • Kalkulace, cenové nabídky, příprava podkladů
  • Spolupráce se stavbyvedoucími
  • Komunikace s investory, subdodavateli

Co požadujeme?

  • Vzdělání SŠ/VŠ obor stavební
  • Praxe s rozpočtováním staveb min. 3 roky
  • Znalost MS Office a práce na PC
  • Komunikativní, organizovaný, samostatný
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní ohodnocení, prémie
  • Příspěvek na závodní stravování, penzijko, životko
  • Podpora vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Šumperk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.