ELEKTROVÝVOJÁŘ/MECHATRONIK V AUTOMOTIVE s AJ (65-75.000 Kč)

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která Ti umožní získat praxi a profesně růst? Máš VŠ vzdělání v oboru mechatroniky, elektroniky nebo příbuzného oboru? Domluvíš se anglicky? Máš platnou Vyhlášku a praxi na obdobné pozici? Pak hledáme právě Tebe! Staň se součástí týmu na pozici: ELEKTROVÝVOJÁŘ/MECHATRONIK V AUTOMOTIVE s AJ (65-75.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Navrhování a plánování nových produktů z
    oblasti automotive
  • Práce na vývoji
  • Komunikace se zákazníky
  • Změnová řízení
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor: elektrotechnika, mechatronika nebo jiný relevantní obor (min. Bc).
  • Praxi v oboru min. 5let
  • Znalost AJ na úrovni B1/B2
  • Kreativitu, schopnost pracovat v týmu
  • Dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Roční bonus
  • 13. a 14. mzdu
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Veronika Bednářová DiS.
HR Consultant

+420773792660
bs@acjobs.cz