IZOLATÉR PRO PRŮMYSLOVÉ STAVBY (NÁSTUP 30.000 KČ + DIETY)

30000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Izolování staveb jako jsou haly, skládky a vodní stavby
  • Provádění horizontálních i vertikálních izolací
  • Příprava podkladu izolace pro její svařování či další úpravy
  • Cestování v rámci Moravy i Slovenska, které je zajištěno a hodinově proplaceno

Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenost na stavbě vítána, není to však podmínka
  • Ochota pracovat dle zakázek – není stanovena pevná pracovní doba
  • Ochota cestovat za prací/doprava zajištěna v okolí Starého Města
  • Ochota k občasné práci o víkendech – příplatky zaručeny
  • ŘP sk. B vítán

Co nabízíme?

  • První 3 měsíce pevnou mzdu 30.000Kč + diety ve výši cca 3-4000 Kč
  • Po zaučení hodinová mzda včetně proplacení cest, předpoklad navýšení mzdy
  • Možnost pracovního posunu
  • Lokalita : Staré Město

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Gabriela Přikrylová
HR Consultant

+420773799241
prace@acjobs.cz